0312 911 27 06

Sosyal Medyada Biz}

Kampanya Spotu Başlığı
They start declaring you this and that. Either way, I technically inherit your building and your spaceship. Which means Planet Express is now… Awesome Express. You rotten kids!
TÜMÜNÜ GÖR

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Günlük yaşantımızda birçok kez farklı sebeplerden dolayı bulunduğumuz ortamdan, başka bir ortama taşınmak zorunda kalıyoruz. Bu bağlamda en çok evden eve nakliyat işlemleri yapılıyor. Yaşam alanlarımızı değiştirmek zorunda kaldığımızda, birçok zorlu süreç bizleri bekliyor. Tüm eşyaların hazırlanması ve kırılmadan taşınması, eşyaların sevkiyatı ve yaşam alanlarına yerleştirilmesi oldukça zorludur. Tüm bu zorluklara profesyonel olarak faaliyet sürdüren  ve sizlere yardım destek sunan, Ankara evden eve nakliyat firmamız taşınma işlemlerinizi kolay bir şekilde yerine getirmek için sizlere hizmet sunuyor. Taşıma işlemlerinizin kolay bir şekilde yapılması ve birçok avantajı sağlamak için, kurumsal firmamızı tercih ederek en üst seviyede hizmet alabilirsiniz.

Eşyalar Özenle Paketleniyor

Firmamız tüm eşyalarınızın güvenli  şekilde taşınması için faaliyet sürdürüyor. Evden eve nakliyat işlemlerinde en önemli olan kurallardan bir tanesi, tüm eşyaların korunarak taşınmasıdır. Eşyalar firma çalışanlarımız tarafından özenli bir şekilde paketleme yöntemi ile koruma altına alınıyor. Özellikle hanımların dikkat ettiği mutfakta bulunan kırılacak eşyalar, ayrı ayrı paketleniyor. Evde bulunan diğer eşyalar farklı ambalaj yöntemi ile koruma altına alınıyor. Koltuklar ve mobilyalar, herhangi bir çizik ve hasar meydana gelmemesi için sarılıyor. Taşınma işlemlerinde ne kadar dikkat edilirse edilsin ufak tefek kazalar oluşabilir. Bu yüzden eşyaların zarar görmemesi için firma çalışanlarımız tüm eşyalarınızı paketleme yöntemi ile koruma altına alıyor.

Montaj Ve Demontaj İşlemleri

Ankara evden eve nakliyat işlemlerini kurumsal olarak yaptığımız firmamız, uzman çalışanları ile sektörde faaliyet sürdürüyor. Taşınma işlemlerinin de kuşkusuz büyük çaplı mobilyaların montajı ve demontajı oldukça önemlidir. Çünkü mobilyaların yerinden sökülüp konumlandırılması zordur. Fakat firma çalışanlarımız tüm mobilyaların montaj konusunda uzmandır. Bu kapsamda sizlere uzman çalışanlarımız ile en iyi hizmeti sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Firma çalışanlarımız işinde uzman ve profesyonel kişilerden oluşturulmuştur. Yaşam alanları ve ofislerde bulunan sökülmesi gereken tüm mobilyalar, uzman kadromuz tarafından montaj ve demontaj işlemi yapılarak sevkiyatı gerçekleştiriliyor. Eşyalarınızın herhangi bir zarar görmemesi için özenli olarak tüm nakliye hizmetini sağlıyoruz. Tüm mobilyalarınızı ve eşyalarınızı sevkiyat araçlarımızın içerisinde yerleştirirken özenli davranıyoruz.

Sigortalı Nakliye Hizmeti

Evden eve nakliyat kapsamında sunulan birçok hizmet, sigorta kapsamında sunulmadığı zaman oluşan hasardan firma sorumlu değildir. Sigortalı taşımacılık kapsamı evden eve nakliyat ve diğer tüm nakliye hizmetlerinde olması gereken işlemlerdendir. Tüm eşyalar sigortalı olarak taşındığında, firma tüm sorumluluğu alarak zarar gören eşyalarınızın maddi değerini karşılar. Firmamız profesyonel olarak sigortalı evden eve nakliyat hizmeti sunuyor. Nakliye işlemleri esnasında eşyalarınız firma kaynaklı zarar görürse, sigorta şirketi anında devreye giriyor. Zarar gören eşyanızın maddi değerini belirleyip gerekli ödemeleri sağlıyor. Ankara evden eve nakliyat kapsamında hizmet sunduğumuz firmamızı tercih ederek, sorunsuz evden eve nakliyat hizmetini alabilirsiniz.

Uzman Nakliye Hizmetleri İçin Firmamızı Seçin

Kaliteli ve kurumsal bir şekilde faaliyet sürdürdüğümüz evden eve nakliyat şirketimiz, geçmiş yıllardan bugüne kadar sağlamış olduğu pek çok avantajlardan dolayı, civarında en çok tercih edilen ve güvenilen firma olayı başarmaktadır. Firmamız bünyesinde bulunan teknolojik cihazlar ile en iyi nakliye hizmetini sunuyoruz. Kullandığımız kaliteli ekipmanlar ve yüksek modeli sevkiyat araçlarımız, tüm nakliye hizmetlerimizi başarılı bir şekilde yerine getirmemiz için bizlere yardımcı oluyor. Parça eşya taşımacılığı, ofis taşımacılığı, eşya depolama ve evden eve nakliyat gibi hizmetlerde firmamızı güvenle tercih edebilirsiniz. Ucuz nakliyat Ankara kapsamında faaliyet sürdüren firmamız, uygun fiyatlı nakliye hizmetleri ile yanınızda olmaya devam ediyor.

02 Aralık 2020
91 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Sibel Karadavut dedi ki:

    Diyer firmalarla bir çok kez taşıma yaptık ama hiç memnun kalmadık internetden ankara aytrans,ı buldum ve Ankara için de evimizin taşımasını yaptılar, Güzel şekilde paketleyip sorunsuz bir taşıma anlayışı ile eşyalar sorunsuz olarak evimize ulaştı. Her acıdan kaliteli ve sorunsuz bir hizmet verdikleri için teşekkür ediyorum.basarılarının devamını diliyorum

BİR YORUM YAZIN